Rekomendacje

Komentarze

Bardzo owocna współpraca. Świetny kontakt z klientem :). Pan Maciej służył nam radą i pomocą na każdym etapie realizacji od wstępnych założeń kredytowych, pomoc w wypełnieniu wniosków aż po wsparcie przy podpisaniu umowy. Na podkreślenie zasługuje fakt, że Pan Maciej był praktycznie do ciągłej naszej dyspozycji pomimo dzielącej nas odległości (w różnych częściach Polski). Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim, którzy chcą przejść przez proces kredytowy szybko, sprawnie i bez stresu :)

Profesjonalna i rzetelna obsługa bez obiecywania gruszek na wierzbie. Kredyt uzyskaliśmy mimo skomplikowanej sytuacji (dochody za granicą). Pozdr Marek Orzechowski

Szukaliśmy z żoną doradcy kredytowego. Okazało się, że oprócz tego, pan Maciej jest doskonałym doradcą przy wyborze nieruchomości. Postanowiliśmy skorzystać z jego usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Maciej jeździł z nami oglądać wybrane mieszkania, później spotykaliśmy się, żeby dane nieruchomości omówić pod względem zalet i wad. Poprowadził nas przez cały proces wyboru mieszkania oraz kupna, a co za tym idzie, mogliśmy liczyć na jego nieocenioną pomoc przy zawiłosciach umów kredytowych i aktów notarialnych. Pan Maciej jest człowiekiem w pełni oddanym swojej pracy i szczerze polecamy jego usługi każdemu, kto marzy o własnych czterech ścianach!

Strony

Dodaj rekomendacje

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.