Rekomendacje

Komentarze

Szukaliśmy z żoną doradcy kredytowego. Okazało się, że oprócz tego, pan Maciej jest doskonałym doradcą przy wyborze nieruchomości. Postanowiliśmy skorzystać z jego usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Maciej jeździł z nami oglądać wybrane mieszkania, później spotykaliśmy się, żeby dane nieruchomości omówić pod względem zalet i wad. Poprowadził nas przez cały proces wyboru mieszkania oraz kupna, a co za tym idzie, mogliśmy liczyć na jego nieocenioną pomoc przy zawiłosciach umów kredytowych i aktów notarialnych. Pan Maciej jest człowiekiem w pełni oddanym swojej pracy i szczerze polecamy jego usługi każdemu, kto marzy o własnych czterech ścianach!

Pan Maciej to doradca, ktory bardzo dobrze zna sie na pracy, ktora wykonuje. Kompetentnie przeprowadzil nas przez caly proces zakupu nieruchomosci. Szeroki zakres uslug w jednym miejscu. Dziekujemy i polecamy.

Pełny profesjonalizm, to najlepsze określenie pracy Pana Macieja. Poza tym cierpliwość i zaangażowanie. Polecam szczególnie tym, którzy spotkali się z niekompetentnymi doradcami w innych placówkach.

Strony

Dodaj rekomendacje

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.